HTC RC-E240

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Mobilmarket.sk

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Zvuk,cena

Doporučujem

• , zakúpené v Amio.sk

Výborný zvuk a trojtlačidlový komfort pri prehrávaní médií.
    Som s produktom veľmi spokojný.

Produkt nemá žiadne parametre.

Originálny stereo headset ľahkého a kompaktného prevedenia od značkového výrobcu je primárne určený pre komunikátory HTC a zariadenia, ktoré obsahujú konektor 3,5 mm jack. Praktické je najmä ovládanie hudby či hovorov priamo na kábli. Headset je vyvedený v čiernom prevedení s plochými káblami. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Mobilmarket.sk

pre bezneho nenarocneho posluchaca, celkom fajn sluchatka k mobilu

• zvuk
    • basy
    • vzhlad

Su uzasne, ja som ich mal k mobilu htc a mobil som predal a sluchatka som si nechal ale starsia sestra mi ich zobrala a kupim si ich zas. Urcite odporucam

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Zvuk,cena

Doporučujem

• , zakúpené v Amio.sk

Výborný zvuk a trojtlačidlový komfort pri prehrávaní médií.
    Som s produktom veľmi spokojný.

• , zakúpené v mobilonline.sk

• zvuk
    • basy
    • plochý kábel

Slúchadlá by som odporučil.

• , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

Zatial jedny z najlepsich ake som mal som zvedavy kolko vydržia

• , zakúpené v talkive

• perfektný zvuk
    • dobre sedia v ušiach
    • jednoduchosť ovládania

odporúčam

• je to v podstate dialkové ovládanie na telefóny s HTC Sense 4+
    • vyzerajú dobre
    • dobré basy
    • vďaka plochému káblu sa nezamotávajú
    • plochý kábel prenáša zvuky pre buchaní o napr. oblečenie
    • keď som si dal theme launcher, funkcie tlačidiel fungovali len po určitú dobu po zapojení do telefónu, a potom už nereagovali, louncher som vymazal idú bez problemov

Najprv som sa čudoval prečo je k nim návod. A potom som ostal zaskočený. . + hlasitosť hore, - hlasitosť dobre, stredne tlačidlo raz zapína/vypína hudbu alebo prijíma hovor, stredne tlacidlo dvakrát prepne na ďalšiu pesničku, stredne tlačidlo trikrát prepne hranú pesničku odzačiatku, atď.... Nemusím telefón vôbec vyťahovať z vrecka. Pri zariadeniach bez Sense 4+ majú klasické fukcie headsetu.
    Prevedenie sa mi veľmi páči. Samozrejme plochý kábel prenáša nejaký ten hluk (klasika). Mikrofón je dostatočne blízko pri ústach.