Jabra Easy Voice

Prenos zvuku
bluetooth

malé, ľahké, v uchu nevadí, dobre počujem druhú stranu a naopak druhá strana dobre počuje mňa, dobre eliminuje zvuky okolia

• Výdrž,
    • Hmotnosť
    • Kvalita zvuku
    • Musel som kupovať kôli nepodpore staršieho orig. BT HF od Samsungu na SGS4
    • Umiestnenie zapínacieho tlačítka
    • Tuhosť tlačítok na zvyšovanie/znižovanie hlasitosti
    • Malý nedostatok je, že nemá krytku na konektor microUSB

Zatiaľ HF používam v aute aby ma policajti nemohli pokutovať za volanie v aute. Na tie drobné nedostatky je HF veľmi dobré. Párovanie s telefónom je rýchle a bezproblémové. Takisto kvalita zvuku je na veľmi dobrej úrovni a takisto aj na opačnej strane ma je dobre počuť bez rušenia okolitého prostredia. Vcelku sa mi páči funkcia kontrola pripojenia, keď sa na HF stlačí prijatie hovoru. No na druhej strane keď chcem vytočiť posledné volané číslo tak to musím manuálne z telefónu; ale zároveň to zabraňuje nechcenému vytáčaniu.

• , zakúpené v Alza.sk

• Volani potvrdili, ze pocuju zretelne bez akychkolvek rusivych vplyvov okolia (v aute). Cenim si to preto, ze ak mi niekto vola z podobneho zariadenia vacsinou je to az neprijemne pocuvat a snazim sa taky hovor co najskor ukoncit
    • Jednoducha obsluha.

Prenos zvuku
bluetooth

Využívajte všetky výhody hands-free komunikácie s Jabra Easy Voice. Pripojte dve zariadenia naraz, veď inštalácia je rýchla a jednoduchá.

• Výdrž,
    • Malý nedostatok je, že nemá krytku na konektor microUSB

• Jednoducha obsluha.

• , zakúpené v MP3.sk

• dobrý zvuk , pekný vzhľad , dobre drží
    • keď sa pozabudnem a idem dalej od telefonu začne síce pípať ale keď sa vrátim naspäť už neide
    • manuál som si musel nájsť na nete , priložený je fakt veľmi stručný

je to môj prvý handsfree ale určite doporučujem