i-tec SOLAR

69 g

• , zakúpené v AZ-europe

Funguje OK !!!

• pomer cena - kvalita

Za danú cenu som neočakával nič lepšie. Celkovo to spĺňa moje predstavy. Spojenie S MT funguje vinikajúco. Zvuk je tiež na dobrej úrovni. Ja počujem bez zkreslení a zrozumitelne. Mňa tiež dobre počujú ale v prenosu sú malinké premlky.

• , zakúpené v golias.sk

• Dobrá cena a funguje perfektne.

Najviac sa mi pozdáva to solárne dobíjanie.

Podľa určenia
Rozmery
98 x 55 x 17 mm
69 g

i-tec SOLAR Bluetooth Handsfree CarKit Multipoint, solárne napájanie

Predstavujeme nové prenosné bezdrôtové handsfree i-tec SOLAR, ktoré je ideálne najmä pri riadení automobilu, ale využijete ho aj doma alebo v kancelárii. i-tec SOLAR je vybavený digitálnou technológiou pre bezdrôtovú komunikáciu, obsahuje DSP procesor (Digital Signal Procesor), ktorý eliminuje interferencie, zlepšuje príjem signálu a zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku. i-tec SOLAR je prenosné, veľmi kompaktný, plne bezdrôtové a môže komunikovať s dvoma ľubovoľnými mobilnými telefónmi súčasne, ktoré podporujú Bluetooth profil Headset alebo HandsFree. i-tec SOLAR má na zadnej strane solárny panel pre nabíjanie bez nutnosti mať Handsfree CarKit pripojený do nabíjačky.

Technická špecifikácia: štandard: Bluetooth v2.1 + EDR (BlueCore 5 chip) solárny panel pre nabíjanie

• frekvencia: 2,4-2,480 GHz (ISM rozsah)
  • maximálna operačná vzdialenosť: až 10m / Bluetooth Class II
  • podporované profily: Handsfree a Headset profil 1.5
  • doba hovoru: 10-12 hodín
  • pohotovostná doba: až 980 hodín / 40 dní

doba nabíjania batérie:

• USB kábel: približne 3 hodiny (prvá nabíjania 3,5 h)
  • Solárny panel: asi 18h
  • Typ batérie: Li-Ion 3,7 V/550mAh
  • autonabíjačka: vstup = 12-24V / výstup = 5V/400mA
  • reproduktor: 30 mm
  • mikrofón: s funkciou potlačenia šumu a echa
  • hmotnosť: 69 g
  • rozmery: 98 x 55 x 17 mm

Ostatné vlastnosti: plne duplexné (full duplex) zariadenie kompatibilný so všetkými v súčasnosti dostupnými telefónmi s Bluetooth profilom Headset alebo HandsFree integrovaný "chytrý" DSP procesor (Digital Signal Procesor), eliminujúci interferencie a echo podpora hlasového vytáčania (pokiaľ je podporované telefónom) podpora opakovaného vytáčania (Redial) možnosť spárovanie s viacerými MT (až s 8-mi MT, ale pracuje iba s poslednými dvoma spárovanými) jedno tlačidlo pre príjem a ukončenie hovoru tlačidlo pre odmietnutie hovoru ovládanie hlasitosti

Obsah balenia: 1x Bluetooth ® i-tec SOLAR 1x nabíjačka do auta (12 / 24 V) 1x prepojovací káblik pre nabíjanie (USB A-USB Mikro) 1x držiak s prísavkami pre pripevnenie handsfree na sklo automobilu 1x Užívateľská príručka

• , zakúpené v AZ-europe

Funguje OK !!!

• Podla mna zla pocutelnost mojho hlasu.

Inak dobry vyrobok

• pomer cena - kvalita

• , zakúpené v golias.sk

• Dobrá cena a funguje perfektne.

Najviac sa mi pozdáva to solárne dobíjanie.

• solar nabíjanie
    • jednoduchosť
    • ja ako uživateľ počujem na 100%
    • mna počujú tažšie ale ze to nieje uplne zlé

Cenou výhodné zariadenie. Produkt mám asi 2 týždne a používam ho stále v aute. Ešte ani raz sa nevybil keďže sa stíha dobíjať solárom. (nejazdím v noci) pri telefonovaní ja počujem volajúceho na solidnej úrovni akurát mna počuju ako keby som cez neho hovoril ( čiže môj hlas nieje na 100% zrozumitelný ale tak na 75%) na tie peniaze som osobne čakal menej. Ak vydrží aspon 3 roky tak by bolo moje hodnotenie 100%. Samozrejme nečakal som od neho zrozumiteľnosť ako napríklad s Parrot-tom ( pouzívam v súkromnom aute) ale najlacnejší parrot sa dá zohnať cca za 100 EUR ( v dobe kedy píšem recenziu). Keby sa mám znova rozhodovať tak Solar kúpim ešte raz.

• , zakúpené v VVTech

• Ryhlo reaguje na konekt s telefonom ,dobrá hlasitosť,vyhotovenie,jednoduche ovládanie..

Cena a kvalita,technické parametre sú v úžasnej harmonii.
    Za 23 eur je to naozaj výborná voľba .
    Ku tomu, ten solárny spôsob nabíjania je bomba..
    Dúfam,že bude takto fungovať dlho...

• jednoduchosť ovládania
    • dobrý zvuk
    • štýlový vzhľad
    • solárny panel
    • dlhá výdrž

Super pomocník na cestách. Spojí sa s telefónmi rôznej značky. Možnosť pripojiť viac telefónov naraz.