JABRA BOOST

• , zakúpené v Dates Mobile

Cena

Prenos zvuku
bluetooth

handsfree sada • prepojenie cez Bluetooth (4.0) • dosah až 30 m • možnosť prepojenia až s 8 zariadeniami • výdrž batérie až 9 hodín prevádzky a až 9 dní v standby režime • ovládania hlasom pri pripojení cez Siri/Google Now • nabíjanie cez micro USB • úsporný režim • rozmery 49,3 × 14,5 × 9,5 mm • hmotnosť 8,5 g Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Compari.ro
    • Veľký dosah, volajúci ma perfektne počuje, ľahko sa nosí.
    • Ešte som ho neobjavil.

Jabra nesklame ani s týmto modelom.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Dokonale dobrý výrobok. Dobrý mikrofón a kvalita zvuku. Dosah príjmu približne 10 m.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Celkom dobrá kvalita zvuku a hlasitosť. Ľahké, relatívne pohodlné. Celkom pekný dizajn. Rýchlo sa pripája k už spárovaným zariadeniam. Nabíjačka do auta je súčasťou balenia, bohužiaľ nie je k dispozícii sieťová nabíjačka.
    • Pri zvýšení hlasitosti sa ozýva mierne praskanie, ktoré je počuť v rozhovore. Nemôžem ho spárovať z telefónu, ak najprv zapnem Bluetooth na telefóne, musím vypnúť slúchadlo a po opätovnom zapnutí sa automaticky pripojí. Na rozdiel od predchádzajúcej náhlavnej súpravy mi táto pri zapnutí neoznamuje zostávajúcu výdrž batérie.

Potreboval som nové slúchadlá, mal som iné slúchadlá v podobnej cenovej kategórii, ale po 2 rokoch nefungovali tak, ako mali.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi sa mi to páčilo, - rozsah až do asi 20-25 metrov v súvislom vzdušnom priestore je v poriadku, so stenami atď. len asi 10 max 15 metrov (v závislosti od hrúbky steny).
    • Kvalita zvuku je pre mňa v poriadku, nikdy sa mi nestalo, že by nebol dostatočne hlasný alebo praskal. Výdrž batérie je dobrá, ale stále trochu nižšia ako od výroby.
    • Nezažil som to.

Potreboval som náhlavnú súpravu bluetooth bez popruhov na šoférovanie a prácu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Boh je kráľ! Dva telefóny v jednej telefónnej búdke!
    • Zatiaľ som žiadnu nenašiel.

Potreboval som viacúčelové zariadenie.

• Jednoduchá manipulácia, spoľahlivosť

Vybral som si ho na základe odporúčaní, moja rodina ho už používa. Je spoľahlivý a dobrý! Chcel som si kúpiť výrobok, ktorý by som nemusel po niekoľkých mesiacoch vyhodiť.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Malé, kompaktné, dobre padnú do ucha. Dodáva sa s niekoľkými koncovkami do uší a gumovými vložkami, ktoré možno meniť. Jednoduché používanie. Zvuk je čistý a kvalitný.
    • Ak nie je zapnutý a príde hovor, zapnete ho a okamžite ho zdvihne.
    • Pri jazde po diaľnici môže byť celkom tichý, ale závisí to od mikrofónu druhej strany (hands-free).

Po 1 týždni používania je ťažké povedať, že je všetko v poriadku, ale zatiaľ to funguje dobre. Pri jazde po diaľnici je pri maximálnej hlasitosti trochu tichý. Kvalita zvuku je však dobrá.

• , zakúpené v Dates Mobile

Cena

Vypočítali sa kritériá Bluetooth v4.0 a času používania/pohotovostného režimu

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Tlačidlo hovoru nie je vyhradené tlačidlo, ale musíte stlačiť vonkajšiu stranu tlačidla v určitom bode, ale nie vždy sa do tohto bodu trafíte na prvýkrát. Hmatový spôsob vnímania by bol šťastnejší.

Dlhá výdrž batérie, spätná väzba LED, skvelá aplikácia pre slúchadlá Android, malé rozmery, nízka hmotnosť.