JABRA BT2045

10 g

• Všetko ok, funguje super
    • Odporúčam
  • , zakúpené v HDmobil

• jednoducho sa dá nasadiť a netlačí na ucho. dlhá výdrž na hovor ale aj na pohotovostný režim. kvalitný zvuk aj mikrofon.
  • , zakúpené v Smartshop

2 h
Pohotovostná doba
10 dní
10 g

Jabra BT2045 je ideálny spôsob, ako vyťažiť maximum zo svojho nabitého programu a z hovorov na cestách Táto intuitívne navrhnutá náhlavná súprava Bluetooth® je vyrobená tak, aby ju bolo možné ľahko spárovať s vaším mobilným telefónom a tiež aby jej používanie bolo praktické. So svojím novým, vylepšeným vzhľadom poskytuje Jabra BT2045 vyšší komfort, pretože si môžete vybrať, či ju budete používať so závesom za ucho alebo bez neho. Vďaka svojmu atraktívnemu a užívateľsky príjemnému dizajnu umožňuje Jabra BT2045 jednoduché bezdrôtové telefonovanie.

Dodržiavanie bezpečnosti pri telefonovaní počas jazdy je pre spoločnosť Jabra tým najdôležitejším. Jabra BT2045 poskytuje skutočné handsfree pohodlie a jej používanie je výnimočne jednoduché. Môžete tak bezpečne riadiť a pritom telefonovať bez obťažujúcich káblov a s oboma rukami na volante.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Všetko ok, funguje super
    • Odporúčam

• pohodlnosť nosenia

... mám JABRA BT2046 a je nepohodlné pre ucho bolí ma s toho ucho , takže neviem či by som si to kúpil JABRA BT2045 ?

• , zakúpené v Smartshop

• zatial OK

Dnes som ho kúpil a prekvapil ma, veľmi dobre prehráva hlas, minimálna strata hlasu oproti telefónu, druhá strana ani netušila, že volám cez sluchadlo kým som to neoznámil, takže aj mikrofón super, som milo prekvapený a to som už mal 3 a nadával som na slabý zvuk a mikrofón, takže smelo kupujte

• , zakúpené v HEJ.sk

• Velmi rychle sparovanie s akymkolvek telefonom
    • Jednoduchy navod
    • Vyborny dosah bluetooth
    • Zatial som nenasla

Za malo peniazkov sa oplatilo kupit

• , zakúpené v Dates Mobile

• Jednoduche a rychle sparovanie s telefonom (Samsung S3).

Jabra BT 2045 sa mi podarilo jednoducho sparovat s telefonom bez pouzitia manualu. Pocas testovania som zistil, ze sa mozem volne pohybovat aj v inej miestnosti (asi 7 m vzdialenost), co s vyhodou viem vyuzit, ked zrovna telefon nabijam cez nabijacku. Zariadenie nema vela funkcii, ale hladal som ho len pre jednoduche vyuzitie a tak splna vsetky poziadavky, ktore som nan kladol.

• , zakúpené v Alza.sk

• nemam na nekonecne dotazniky cas. skuste si ho pozriet. je hropzny

nemam na nekonecne dotazniky cas. skuste si ho pozriet. je hropzny

• Mam dva telefony a do auta je to takto super

Vrele odporucam

• Dobra cena. Dobry zvuk a moznost napojit hned dva telefona.
    • Zly mikrofon. Ked rozpravas je ozvena prazdnej miestnosti.

Len pre nenarocnych. Ked mate vela business hovorov - nedoporucujem.