Jabra Classic

Náhlavná súprava, určená na celodenné používanie handsfree, vyniká jednoduchým klasickým designom a dostupnosťou v niekoľkých farebných prevedeniach. Pomocou hlasovej navigácie vám prostredníctvom Bluetooth pomôže s prepojením s mobilným telefónom alebo inými zariadeniami. Takisto vás upozorní na takmer prázdnu batériu a dá vám vedieť o prichádzajúcich telefonických hovoroch. Minimalistické ovládanie súpravy je mimoriadne jednoduché a intuitívne. Zariadenie vypnete či zapnete posuvným prepínačom. Regulovanie hlasitosti nájdete na bočnej strane prístroja. Predné tlačidlo poslúži na prijímanie telefonických hovorov.

Vhodný na celodenné nosenie

Ergonomický tvar gélových nadstavcov EarGels sa spolu so závesom na ucho starajú o maximálne pohodlie aj pri celodennom používaní súpravy.

Podľa určenia

Po tyždni sa mi pokazil

• , zakúpené v mobilonline.sk

profesionalny pristup

• , zakúpené v OKAY.sk

• Spokojnost, toto uz je druhy kus.

Nezmyselne vysoka cena kvoli cervenej farbe. Bolo treba pockat na vypredaj.

Podľa určenia
9 hodin
Pohotovostná doba
9 dní

Jednoduché prepojenie

Náhlavná súprava vám pomocou hlasovej navigácie pomôže s jej prepojením s inými zariadeniami. Takisto dá vedieť o prichádzajúcich telefonických hovoroch či takmer vybitej batérii.
Jednoduché prepojenie

Premyslený do najmenšieho detailu

Prostredníctvom Bluetooth si vychutnáte aj obľúbené multimédiá, ako sú GPS, hudba alebo podcasty. Technológia HD voice sa zasa postará o dokonalý zvukový zážitok.
Premyslený do najmenšieho detailu

Intuitívne ovládanie

Zariadenie zapnete i vypnete pomocou posuvného prepínača. Na bočnej strane náhlavnej súpravy nájdete aj regulovanie hlasitosti, kým predná strana ponúka centrálne umiestnené tlačidlo na prijímanie telefonických hovorov.
Intuitívne ovládanie

Spoľahlivá batéria

Jabra zvládne až 9 hodín telefonických hovorov a v pohotovostnom režime vydrží 9 dní. Pokiaľ zariadenie nepoužívate, môžete ho prepnúť do režimu spánku, čím zároveň predĺžite životnosť batérie.
Spoľahlivá batéria

Osvedčený design

Headset s tradičným a jednoduchým designom výrobca ponúka v niekoľkých farebných prevedeniach. Vyberte si podľa vašich predstáv. Bude to elegantný čierny, klasický biely alebo ohnivo červený odtieň?
Osvedčený design

Handsfree JABRA Classic White:Jabra Classic zaujme svojím tradičným dizajnom a jednoduchou obsluhou. Podporuje niekoľko štýlov nosenie a vďaka tvarovaným gélovým nadstavcom Eargels je pohodlná po celý deň. Poteší hlasovým navádzaním, Ktoré pomáha pri párovaní. Povie vám, keď je potrebné dobiť batériu a oznámia aj prichádzajúce hovory - všetko bez zapojenia rúk. Hardvérové ovládacie prvky reprezentuje posuvný prepínač zapnutie/vypnutie na bočnej strane. K dispozícii je tiež ovládanie hlasitosti, a tlačidlo na prijatie či ukončenie hovoru v centre prednej strany.Pre spojenie so zdrojmi signálu využíva súprava bezdrôtovú technológiu Bluetooth. Podporuje dokonca aj súčasné spojenie s dvoma zdrojmi zvuku (MultiUse). Po uplynutí jednej hodiny od odpojenia všetkých zariadení vstúpi automaticky do režimu úspory batérie a následne sa vypne. K opätovnému prebudenie stačí stlačiť tlačidlo prijatie/ukončenie hovoru.Ak súpravu náhodou stratíte, ľahko jej s pomocou funkcia Find My Jabra (Nájsť moju Jabra) v aplikácii Jabra Assist opäť nájdete. Priamo na displeji chytrého zariadení totiž budete poznať geografickú polohu, kde ste svoju Jabra mali naposledy zapnutú. K dispozícii pre iOS aj Android

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Smartshop

Po tyždni sa mi pokazil

• , zakúpené v mobilonline.sk

profesionalny pristup

• , zakúpené v OKAY.sk

• Spokojnost, toto uz je druhy kus.

Nezmyselne vysoka cena kvoli cervenej farbe. Bolo treba pockat na vypredaj.

• ľahké
    • dobrý zvuk
    • dobré drží na uchu

niekedy má trošku problém s párovánim

• , zakúpené v Gigastore

super

• zatial je priatel spokojny dobra hlasitost akurat hovori ze mu to vypadava z ucha uvidime co povie po case kedze to len teraz dostal na vianoce pod stromcek =D.Vzhladovo je velmi pekne,male a sikovne =D

• ni nie do roka vam odide bateria
    • softver k nicomu ubohe
    • aj pri malom vetre ho druha strana pocuje
    • zvonenie v sluchadlu je moc tiche takze ho neni skoro vobec pri ruchu pocut staci zvuk auta !!!!!
    • odpajanie od telefonu a neschopnost znova sa pripojit !!

odporucam len nepriatelovy tento nepodarok !!!

• Vydrz baterky
    • Lahke
    • Na obe uši
    • Zvuk
    • Pri lacnom telefone:
    • - Niekedy sa mi prihlasi do telefonu zle,vypise mi: pripojene bez media-cez to pocujem, ale mikrofon nefunguje.
    • - Niekedy sa stane, že počas hovoru sa mi odhlasi...proste akoby sa vyplo a ked zmačknem tlačidlo na parovanie, tak mi to zloží...ked sa mi toto deje v aute, je to veľmi na nervy...
    • - Niekedy slabší mikrofon-slabo ma počuje druha strana.
    • - Niekedy mi druha strana hovori, akoby smo rozpraval z tunela-taky hlas počuju akby som mal hlasity odposluch.
    • Neopakuje zvonienei telfonu, ale len nejake lalakanie trapne
    • Občas tlačí v uchu

Celkom dobre, len sa akosi sem-tam odpajala z telefonu.
    Pri novom telefone je uz dobra.
    Používam to už asi 2 roky. Ale som celkom spokojny.
    Za tu cenu to staci...

• , zakúpené v MP3.sk

• jednoduchost spojenia, velkost, dobra vydrž v prevadzke
    • trocha nepohodlne nosenie

zatial malo skusenosti s nakupom.
    Podobný produkt som mal ale uz velmi dávno az mi odisiel akumulátor

• Vydrz baterky
    • Drzanie v uchu
    • Pohodlie
    • Rychle sparovanie
    • Jednoduche ovladanie
    • Dobry dosah
    • Niekedy sa mi prihlasi do telefonu zle,vypise mi: pripojene bez media-cez to pocujem, ale mikrofon nefunguje.
    • Niekedy sa stane, že počas hovoru sa mi odhlasi...proste akoby sa vyplo a ked zmačknem tlačidlo na parovanie, tak mi to zloží...ked sa mi toto deje v aute, je to veľmi na nervy...
    • Niekedy slabší mikrofon-slabo ma počuje druha strana.
    • Niekedy mi druha strana hovori, akoby smo rozpraval z tunela-taky hlas počuju akby som mal hlasity odposluch.

Celkom dobre, len sa akosi sem-tam odpaja z telefonu.
    Používam to už asi 3 mesiace. Ale som celkom spokojny.
    Nemozem povadať, že to vrelo odporúčam,lebo mam sem-tam nejake drobne trampoty s tym. Ale za tu cenu to staci...