Parrot MINIKIT Neo 2

Prenos zvuku
bluetooth
67 g

• , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

• Malý prenosný, zvuk dobrý.

Predchádzajúcu verziu som mal v aute 5. rokov, až kým neodišla batéria. Maximálna spokojnosť.
    Dúfam, že mladší brat bude pokračovať v jeho šľapajách.

• Skvelý produkt
    • kvalitný zvuk
    • Prijímanie hovoru hlasom, bez dotyku.

super parada som nad mieru spokojný

Podľa určenia
Do auta
Prenos zvuku
bluetooth
67 g

handsfree • použitie v aute • prepojenie s dvoma zariadeniami • Bluetooth • reproduktor 3 W • vstavaný všesmerový mikrofón • dĺžka hovoru až 10 hod • pohotovostná doba 182 dní • dobíjanie 3 hod • dosah 10 m • jednoduché ovládanie • kompaktný dizajn • výborná kvalita zvuku Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

• Malý prenosný, zvuk dobrý.

Dúfam, že mladší brat bude pokračovať v jeho šľapajách.

• Skvelý produkt
    • kvalitný zvuk
    • Prijímanie hovoru hlasom, bez dotyku.

super parada som nad mieru spokojný

S produktom som bola spokojná, aj keď jeho výdrž nebola taká ako bolo publikované. Po cca hodine hovoru začal hlásiť že má už len 10% kapacity baterky, aj keď pred začatím hovoru mal baterku nabitú na 90%.
    Po 4 mesiacoch prestal fungovať úplne.

• , zakúpené v tipa.sk

Po mesici pfestal fungovat, posielam na reklamaciu

• Hlasové vytáčanie
    • výborný zvuk a mikrofón
    • dlhá výdrž hovoru
    • automatické prihlásenie a spárovanie
    • veľa funkcií
    • komunikuje po česky a niektoré funkcie aj po slovensky :)

• - Co sa tyka telefonovania a prenosu zvuku spokojnost.
    • - Konkretne v mojom handsfree bateria vydrzala par zavolani, co volanie o minute to 10% kapacity dole, urcite nevydrzala podla manualu.
    • - Po tyzdni pouzivania sa mi zlomil uchyt pri nasuvani na slnecnu clonu, jednoducho plast nevhodny na toto pouzitie.

Uz je druhykrat v reklamacii a viac by som ho nekupil. Kupoval som ho na zaklade recenzii, chvalili si ho, no ja mam opacnu skusenost. Mozno som mal len smolu na nejaky leziak zo zamrznuteho skladu, no neodporucam tento produkt.

• Úžasná vec
    • Funguje na 110%

Dovar zodpovedá ponuke

• , zakúpené v ESAT

• Vynikajúca krabička s veľkým množstvom funkcií, až som bol prekvapený. Pri tomto máš naozaj voľné ruky.

Vynikajúce. Škoda, že e-shopy neuvádzajú komplet všetky funkcie tohoto zariadenia, určite by to zvýšilo predajnosť. Mal som starší model od renomovanej značky, bol dobrý, ale s týmto sa nedá ani porovnať.