Plantronics M70

• Pekny dizajn
    • Tlaci v uchu
    • tlmenie vedlajsich ruchov uplne abstinuje
    • nekvalitny zvuk

Radsej som mala kupit uz osvedceny, kvalitnejsi i ked vzhladovo nie az tak atraktivny explorer 55.
    Produkt som vybrala skrz velmi dobrych recenzii, no po porovnani s explorerom, je pre mna novsi model uplnym sklamanim.
    Tento produkt rozhodne neodporucam.

• dlhá výdrž baterie

11 hodin
Prenos zvuku
bluetooth
8 g

Pohodlie a jednoduché ovládanie. Plantronics M70 Bluetooth náhlavná súprava je veľmi ľahká a pohodlná. Ovládanie zvukového upozornenia na stav a na dobu hovoru, stav batérie, pripojenie a ďalšie. Môžete tiež ovládať hudbu a hlasitosť, bez toho aby ste sa dotkli telefónu. Pokiaľ necháte Plantronics M70 v aute alebo v kancelárii, vstúpi pomocou DeepSleep® do režimu spánku, aby šetrila batériu. Znižuje hluk, vietor a echo od hovorov a prináša HD audio čistejší zvuk. Režim DeepSleep hibernácia sa aktivuje, ak je mimo rozsah od spárovaného telefónu. Takto vie byť headset nabitý až šesť mesiacov. Špecifikácia: Doba hovoru: až 11 hodín Pohotovostná doba: až 16 dní Režim spánku: až 6mesiacov A2DP2, Bluetooth 3.0 Konektor: Micro USB nabíjanie Hmotnosť: 8 gramov

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Pekny dizajn
    • Tlaci v uchu
    • tlmenie vedlajsich ruchov uplne abstinuje
    • nekvalitny zvuk

Tento produkt rozhodne neodporucam.

• dlhá výdrž baterie

Šikovný elegantny

• , zakúpené v K24.sk

• jednoduchý, spoľahlivý, za rozumnú cenu

Ľahký, funguje ako má.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Veľmi dobrá kvalita zvuku, malé rozmery, hlasové informovanie o zapnutí/vypnutí slúchadla tiež o prichádzajúcom hovore v angličtine.
    • Mne osobne drží horšie v uchu pravdepodobne kvôli hliníkovému lemu slúchadlav balení nie je žiadna gumička na slúchadlo aby lepšie držadlo v uchu, ale keď si človek nájde správnu polohu drží dobre.

Som spokojný zo slúchadlom i keď riešite drží v uchu, ale keď si nájde človek správnu polohu už potom drží celkom dobre.

• Super cena
    • Pekny vzhlad
    • Moznost sparovat 2 telefony
    • Dlha vydrz baterie
    • Sem tam sa odpoji od Iphonu

Super cena. Pekny vzhlad. Moznost sparovat 2 telefony. Ja mam Iphone 4 a Nokiu C2. Baterka ma vydrz 11 hodin. Vzdy po zapnuti Vam ohlasi kolko mate este vydrz baterie. Aj pred vybitim Vas upozorni ze mate slabu baterku. HF som si vybral preto lebo som pouzival ine. A to Jabra BT2046. Nebol som spokojny s ovladanim a v celku aj vzhladom. Odporucam pre vodicov ktory potrebuju telefonovat za volantom. Usetrite na pokutach. Ja uz vlastnim tento vyrobok 4 roky. Sem tam sa odpoji Iphone. Zistil som ze ked je Iphone vela dni zapnuty a ma slabu baterku tak sa odpajan od HF. Treba ho len vypnut a zapnut a dat na nabijacku a vec je vyriesena. Nokia slape bez pronlemov. S kupou som spokojny a budem odporucat svojim znamim a kolegom. Ked som kupoval tento vyrobok bola moznost kupy aj biela farba.
    Odporucam kupu tohto handsfree.

• , zakúpené v InterStore.sk

• ľahké a malé
    • dobre drží v uchu (treba si zvyknúť na nasadzovanie)
    • uško, ktoré treba otočiť aby sa dalo použiť na druhé ucho, mi príde že dlho nevydrží a zlomí sa (je to len pocit verím, že sa mýlim :))

• Vydrž baterie
    • pasuje do oboch uší
    • nabijanie univ. kablom
    • krátky čas nabíjania
    • po dlhom nosení bolia uši z neho

tuto srandu nosím už viac ako rok, používam stale s Iphonom
    začal som s 5s , potom 6, 7 . a teraz na 7 plus a stale v pohode,
    na iphone v hornom riadku pri signály dokonca zobrazuje stav baterie pripojeného sluchatka, pri hovore občas druha strana horšie rozumie. je proste rozoznatelné že mam sluchatko a nevolam mobilom. do auta viac odporučam reprak Jabra Drive ktory som si zobral z Telekomu a maximalna spokojnosť . /vydrž baterie 3 tyždne pri aktivnom používani par krát denne,
    M70 odporučam skôr do menej rušneho prostredia /kancelaria a pod.

• Dobrá výdrž, kvalitný zvuk
    • Občas sa sám odpojí a hneď pripojí

Odporúčam