Plantronics M90

8 g

• , zakúpené v snycentrum

• Super

Rychle sparovanie so Samsung Galasy S5 mini. Zvuk uzasny, dobre drzi na uchu, nemam co vytknut. Kupovala som pre manzela ako darcek. Chcela som kvalitny, pretoze pracuje ako kurier, vybrala som tento podla dobrych recenzii a velka spokojnost.

8 g

Plantronics M90 je šikovným spoločníkom pre váš chytrý telefón. Zbavte sa zbytočných káblov a ovládajte svoj chytrý telefón a tablet bezdrôtovo a hlasom. Pomocou headsetu môžete hovoriť so svojimi priateľmi aj pri riadení auta, motorky alebo bicykla. Stačí prepojiť mobil s headsetom pomocou Bluetooth technológie.  Plantronics M90 zaujme kvalitným a čistým HD zvukom, káblom 2v1 pre nabíjanie telefónu a slúchadlami súčasne, pohodlným užívaním a dĺžkou hovoru až 11 hodín.  Výdrž batérie, čistý HD...

• Kvalitný zvuk oboch strán, výdrž batérie 3-4 dni po 12 hodín denne na uchu a 1-2 hodine hovoru denne.

Som veľmi šťastný že som sa rozhodol pre toto handsfree.
    Po krátkom čase som si na neho zvykol tak že občas zabudnem že ho vôbec mám na uchu, párkrát som ho dával dole z ucha aj v sprche. .Ale až keď ho našla manželka vo vrecku pri žehlení po 88 minútovom praní na 40°.
    Zapnem a ide. Klobúk dole pred týmto handsfree.

• , zakúpené v snycentrum

• Super